Merhaba Growtopia oyuncuları!Abonelikler hakkında hızlıca bir ilanımız var.
Ne yazık ki, son zamanlarda yapılan sahtekarlık, para iadeleri ve diğer yasa dışı faaliyetler nedeniyle, 1 Nisan 2019’dan başlayarak Subscription Token’lerin çalışma biçiminde değişiklikler yapmak zorunda kalacağız. Bu, tasarımın bir parçası olarak hafifçe verdiğimiz bir karar değil. Aboneliklerin arkasındaki amaç onları ekonominin aktif bir parçası haline getirmekti, ancak dolandırıcılık işlerinde kullanılmaya devam etmeleri ihmal edilemez.
Bu nedenle, 1 Nisan’dan itibaren Mağaza’dan bir Abonelik satın aldığınızda yeni bir Subscription Token edinilecektir ve bunlar geri alınamaz hale gelecektir.


Mevcut Tokenlerime ne olacak?

1 Nisan’dan önce alabileceğiniz “eski” herhangi bir Token , işlem ve kullanım için oyunculara açık olacaktır. Şu anda Mağazada bulunan eski Subscription Tokenler 1 Nisan’dan itibaren kaldırılacak.


Yeni abonelik Tokenlerinin avantajları ne olacak?

Hala tam olarak aynı özelliklere sahip olacaklar, sadece trade yapılamayacaklar. Hem “eski” hem de “yeni” Token , örneğin aylık abone öğesi için çekilişe girmenizi sağlayacaktır.

Kategoriler: Haberler

Growtopia News

Benim adım GQLDEN. Growtopia News’in kurucusuyum. Hem İngilizce hemde Türkçe yazılar paylaşıyorum. Growtopia oynamaktan ve bu site ile insanlara yardımcı olmaktan mutluluk duyuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir